The store will not work correctly when cookies are disabled.
Sloten
Slotklos compleet | voor slotgat 1200
Levertermijn 3 tot 8 werkdagen
Sloten - Slotklos compleet | voor slotgat 1200
Slotklos compleet voor slotgat 1200.
Afmetingen
Afmetingen | Breedte | 84 mm |
| Dikte | 18 mm |
| Hoogte/Lengte | 130 mm |
Bestel & Levering
Bestel & Levering | Breedte (incl. verpakking) | 84 mm |
| Diepte (incl. verpakking) | 18 mm |
| Gewicht per verpakking | 0.3 kg |
| Hoogte (incl. verpakking) | 130 mm |
| Verpakt per | stuk |
Gebruik
Gebruik | Toepassing | Binnendeur |
Algemeen
Algemeen | Artikelnummer | 014809 |
| EAN Code | 8712981742214 |
| Merk | Forza |
| Korte omschrijving | Slotklos compleet tbv slotgat 1200 |
Kenmerken
Kenmerken | Stijl | Tijdloos |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Hout |
Kwaliteit & Certificering
Kwaliteit & Certificering | Garantie | 2 jaar |
| Keurmerk(en) | CE |
Algemeen
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerk(en) | CE |
Bijpassende toebehoren per categorie