Omschrijving
Deze Renov8 Nero-stijlenset is geschikt voor deuren van 231,5 cm hoog en wordt geleverd met vier scharnierinfrezingen van 89 x 89 mm ten behoeve van een linksdraaiende deur, voor een wanddikte van 100 mm.
Opbouw Renov8 Nero-kozijnen
Dit wandomvattende kozijn heeft een smalle omlijsting van foutloos verlijmd grenen, met ingelijmde MDF-strips op de zichtzijden voor een extra gladde verfafwerking. Het kozijn is geschikt voor zowel renovatie als nieuwbouw en is toepasbaar voor stompe deuren. Het is afgelakt in gitzwart (RAL 9005) en wordt geleverd in losse componenten, waardoor het in vrijwel elke gewenste deurbreedte kan worden samengesteld en alleen nog gemonteerd hoeft te worden.
Renov8-kozijnen – eenvoudig zelf samenstellen
Stel je Renov8-kozijn eenvoudig samen met losse pakketten. In de meeste situaties heb je pak A, pak B en pak D nodig.
Welke pakketten heb jij nodig?
Vergeet de montageset niet
De montageset (pak D) is nodig om je Renov8-kozijn snel en eenvoudig te installeren.
Overzicht Renov8-pakketten
Afwijkende wanddikte
Bij een afwijkende wanddikte kun je kiezen voor een losse architraaf XL-set voor wanden met een dikte van 10 tot 12 cm of een architraaf XXL-set voor wanden met een dikte van 12 tot 14,3 cm.
Renov8-kozijnenserie
Renov8-kozijnen zijn ideaal voor het vervangen van stalen opdekkozijnen zonder hak- en breekwerk. Ze bestaan uit losse componenten, waardoor ze vrijwel altijd volledig op de gewenste breedte en hoogte kunnen worden besteld. Daarnaast zijn de kozijnen al afgelakt en hoeven ze na levering alleen nog eenvoudig gemonteerd te worden.
| Breedte | 124 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Hoogte van het kozijn - gemonteerd | 2375 mm |
| Hoogte/Lengte | 2315 mm |
| Gewicht per verpakking | 10 kg |
| Verpakt per | stuk |
| Toepassing | Binnendeur |
| Artikelnummer | 022895 |
| EAN Code | 8717852129361 |
| Merk | Austria Deuren |
| Korte omschrijving | FSC stijlenset "RenoV8 Nero" 231,5cm links 4x 89x89mm rond wanddikte 100mm [zwart] |
| Serie | Renov8 Nero |
| Bewerkingen | Scharnierinkrozing |
| Kleur (RAL) | RAL 9005 |
| Oppervlaktebehandeling | Afgelakt |
| Soort verf | Hoogwaardig zwart (RAL 9005) |
| Uitvoering | Stomp |
| Bovenlicht | Zonder bovenlicht |
| Inhoud per pakket | 2 stijlen, 2 losse L architraven en 2 sponningsrubbers |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Kozijn Pak (A,B,C) | Pak A |
| Garantie | 10 jaar |
| Keurmerk(en) | FSC® |
| Houtsoort | Grenen |
| Type Kozijn | ZB100 |
| Garantie | 10 jaar |
| Keurmerk(en) | FSC® |