The store will not work correctly when cookies are disabled.
Renov8 Ecosy
Architraaf XXL Set Ecosy| Wanddikte 9 t/m 11, 5 of 12 t/m 14,5 cm | Stompe Deuren
- Architraaf RenoV8 Ecosy Wit
- XXL Set
- Wanddikte max. 145 mm
Levertermijn 3 tot 8 werkdagen
Renov8 Ecosy - Architraaf XXL Set Ecosy| Wanddikte 9 t/m 11, 5 of 12 t/m 14,5 cm | Stompe Deuren
Architraaf XXL set wanddikte tot en met 145 mm. Voor renovatie en nieuwbouw.
Afmetingen
Afmetingen | Breedte | 53 mm |
| Dikte | 68 mm |
| Hoogte/Lengte | 2315 mm |
Bestel & Levering
Bestel & Levering | Gewicht per verpakking | 1 kg |
| Verpakt per | stuk |
Gebruik
Gebruik | Toepassing | Binnendeur |
Algemeen
Algemeen | Artikelnummer | 022886 |
| EAN Code | 8717852129279 |
| Merk | Austria Deuren |
| Korte omschrijving | FSC architraaf "RenoV8 Ecosy" XXL set wanddikte max. 145mm wit RAL 9016 > |
| Serie | Renov8 Ecosy |
Kenmerken
Kenmerken | Kleur (RAL) | RAL 9016 |
| Oppervlaktebehandeling | Voorgelakt |
| Soort verf | Hoogwaardig wit (RAL 9010) |
| Uitvoering | Stomp |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
Kwaliteit
Kwaliteit | Garantie | 10 jaar |
| Keurmerk(en) | FSC® |
Houtinformatie
Houtinformatie | Houtsoort | Grenen |
Algemeen
| Garantie | 10 jaar |
| Keurmerk(en) | FSC® |
Bijpassende toebehoren per categorie