Omschrijving
Deze Blanco Renov8 architraaf XL set is geschikt voor deuren tot 270 cm hoog en 135 cm breed. Deze kan worden toegepast op de 70 en 100 mm brede kozijnen en vervangt de architraaf die standaard wordt meegeleverd. Door het gebruik van deze architraaf is de 70 mm stijl toepasbaar op wanden tot 90 mm en de 100 mm stijl toepasbaar op wanden tot 120 mm.
Opbouw Renov8 Blanco kozijnen
Dit wandomvattende kozijn heeft een smalle omlijsting van foutloos verlijmd grenen, met ingelijmde MDF-strips op de zichtzijden voor een extra gladde verfafwerking. Het kozijn is geschikt voor zowel renovatie als nieuwbouw en toepasbaar voor stompe deuren. Het is afgelakt in verkeerswit (RAL 9016) en wordt geleverd in losse componenten, waardoor het in vrijwel elke gewenste deurbreedte kan worden samengesteld en alleen nog gemonteerd hoeft te worden.
Renov8 kozijnen – eenvoudig zelf samenstellen
Stel je Renov8 kozijn eenvoudig samen met losse pakketten. In de meeste situaties heb je Pak A, Pak B en Pak D nodig.
Welke pakketten heb je nodig?
Vergeet de montageset niet
De montageset (Pak D) is nodig om je Renov8 kozijn snel en eenvoudig te installeren.
Overzicht Renov8 pakketten
Renov8 kozijnenserie
Renov8 kozijnen zijn ideaal voor het vervangen van stalen opdekkozijnen zonder hak- en breekwerk. Ze bestaan uit losse componenten, waardoor ze vrijwel altijd volledig op de gewenste breedte en hoogte kunnen worden besteld. Daarnaast zijn de kozijnen al afgelakt en hoeven ze na levering alleen nog maar eenvoudig gemonteerd te worden.
| Breedte | 40 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Hoogte/Lengte | 2700 mm |
| Gewicht per verpakking | 1 kg |
| Verpakt per | stuk |
| Toepassing | Binnendeur |
| Artikelnummer | 014318 |
| EAN Code | 8712981738828 |
| Merk | Austria Deuren |
| Korte omschrijving | FSC architraaf "RenoV8 Blanco" XL set wanddikte max. 120mm wit RAL 9016 |
| Serie | Renov8 Blanco |
| Kleur (RAL) | RAL 9016 |
| Oppervlaktebehandeling | Voorgelakt |
| Soort verf | Hoogwaardig wit (RAL 9016) |
| Uitvoering | Stomp |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Garantie | 10 jaar |
| Keurmerk(en) | FSC® |
| Houtsoort | Grenen |
| Garantie | 10 jaar |
| Keurmerk(en) | FSC® |