Omschrijving
Geef uw voordeur een exclusieve en stijlvolle uitstraling met de Jette I veiligheidsset in glans nikkel en echt ebbenhout. Deze hoogwaardige combinatie van luxe materialen zorgt voor een tijdloze en elegante uitstraling, gecombineerd met maximale veiligheid.
De buitenset is uitgevoerd met een deurkruk aan de buitenzijde en een deurkruk aan de binnenzijde (links), beide gemonteerd op een rozet met een diameter van 54 mm. Voor de cilinder wordt een aparte veiligheidsrozet meegeleverd, die zorgt voor een strakke en moderne afwerking. Het gebruik van écht ebbenhout geeft het beslag een warme, authentieke uitstraling en maakt ieder exemplaar uniek.
Naast design staat veiligheid centraal. De meegeleverde cilinders zijn voorzien van het Politiekeurmerk Veilig Wonen (PKVW) en beschikken over SKG*** (3 sterren) kerntrekbeveiliging. Hierdoor is het beslag optimaal beschermd tegen inbraakmethoden zoals kerntrekken en voldoet het aan de strengste veiligheidseisen.
Dankzij de maatvoering is deze set geschikt voor een meerpuntsluiting met een PC-maat van 72 mm. De uitvoering in mat nikkel, gecombineerd met echt ebbenhout, maakt deze veiligheidsset compleet. De set wordt geleverd inclusief veiligheidscilinders en bijpassende rozetten, zodat u verzekerd bent van een stijlvolle én veilige afwerking van uw buitendeur.
Geschikt voor meerpuntsluitingen
Deze deurbeslagset is geschikt voor de sleutelbediende driepuntsluitingen HMB 004 (PC 72, DM55, VP24) voor deuren van 201,5 en 211,5 cm, evenals voor deuren van 231,5 cm. Zo biedt de set optimale compatibiliteit en veiligheid voor verschillende deurhoogtes
| Breedte | 200 mm |
| Dikte | 65 mm |
| Hoogte/Lengte | 210 mm |
| Gewicht per verpakking | 3 kg |
| Verpakt per | stuk |
| Toepassing | Buitendeur |
| Artikelnummer | 023197 |
| EAN Code | 8717852133740 |
| Merk | Forza |
| Korte omschrijving | Veiligheidsset KL 0602 rond ø54mm KT kruk/kruk SKG*** links [glans nikkel/ebben] (Jette I) > |
| Serie | Luxe |
| Product inclusief | Voorzien van twee stuks deurkrukken inclusief sleutelgat |
| Stijl | Landelijk, Tijdloos, Klassiek |
| Draairichting | Links en rechts |
| Finish | Glans Nikkel & Ebbenhout |
| Kleur | Nikkel |
| Materiaal | Metaal |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerk(en) | CE |
| SKG | SKG*** |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerk(en) | CE |