Omschrijving
De Colour Lux Plus Caen is een stijlvolle drievlaks paneeldeur met luxe bossingpanelen, passend in vrijwel elk interieur. De Caen heeft een subtiele klassieke uitstraling en is ideaal voor Franse stijlen. FSC-gecertificeerd en met 12 jaar garantie.
Opbouw
De Colour Lux Plus-serie deuren hebben stijlen en dorpels met een HDF-toplaag voor een strakke lakafwerking. Ze zijn gemaakt van vezelplaat, hout en HDF, met massieve MDF-panelen.
De stompe deur is rondom 10 mm inkortbaar per zijde; de opdekdeur alleen aan de onderzijde. Beide varianten zijn voorzien van slotgat- en voorplaatboring voor een standaard FORZA 1200-slot en zijn wit (RAL 9010) voorgelakt.
Colour Lux Plus-serie – bewerkingen en aflak
Beschikbare bewerkingen:
• Voorraaddeur op maat maken
• Armschaven aan de sluitzijde
• Infrezen van scharnierinkrozingen
• Infrezen van tochtvaldorpel
• Infrezen voor schuifdeursysteem
• Diverse boringen voor beslag
Beschikbare aflakkleuren paneeldeuren:
• Crèmewit (RAL 9001)
• Zuiverwit (RAL 9010)
• Verkeerswit (RAL 9016)
• Strandzand (NCS S 2002-Y20R)
• Olijfgrijs (RAL 7002)
• Antraciet (RAL 7016)
• Ombergrijs (RAL 7022)
• Gitzwart (RAL 9005)
• Champagnebrons (NCS S 6010-Y10R)
Beschikbare aflakkleuren glasdeuren:
• Crèmewit (RAL 9001)
• Zuiverwit (RAL 9010)
• Verkeerswit (RAL 9016)
• Strandzand (NCS S 2002-Y20R)
Maatwerk
Colour Lux Plus-deuren zijn als maatwerk te bestellen in stomp of opdek, in alle maten. De levertijd is circa 4 weken. Standaard worden ze wit of zwart gegrond geleverd; wij kunnen deze naderhand aflakken in de gewenste kleur.
Deurbeslag
Kies bij de Colour Lux Plus-deuren voor witte, RVS- of zwarte scharnieren (kogellager-, bladpaumelle- of blinde scharnieren) en voor een FORZA-magneetslot. In een klassiek interieur staat het deurbeslag, zoals de Element, erg mooi op de Colour Lux Plus-serie.
Serie Colour Lux Plus
De binnendeuren uit de Colour Lux Plus-serie zijn stijlvolle paneeldeuren met een subtiele klassieke uitstraling, perfect voor zowel moderne als tijdloze interieurs.
| Breedtes (alle varianten) | 63 cm tot 93 cm |
| Diktes (alle varianten) | 3,9 cm |
| Lengtes (alle varianten) | 201,5 cm tot 231,5 cm |
| Toleranties | 10 mm tolerantie marge |
| Verpakkingstype | krimpfolie, karton |
| Dichtheid/privacy | Hoog |
| Ruimte(s) | Woonkamer, Hal, Keuken, Slaapkamer, Badkamer, Toilet |
| Toepassing | Binnendeur, Taatsdeur, Schuifdeur, Draaideur |
| Merk | Austria Deuren |
| Serie | Colour Lux Plus |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Onderhoudsadvies | Hoogwaardige voorlak licht schuren en ontvetten alvorens af te lakken. Gegronde deuren zijn gevoelig voor vochtopname, lak de deuren daarom binnen 2 weken na ontvangst rondom af. |
| Opbouw | Deuroppervlak van HDF. Stijlen en dorpels: massief verlijmde Grenen delen. De 39 mm dikke binnendeur is opgebouwd uit massief Grenen stijlen van 118 mm breed, een tussenstijl van 60 mm breed, een bovendorpel bij deurhoogte 201,5 en 231,5 cm die 118 mm hoog is en een tussendorpel die 90 mm hoog is. De hoge onderdorpel bij deurhoogte 201,5 cm is 215 mm hoog en bij een deurhoogte 211,5 en 231,5 cm is de onderdorpel 290 mm hoog. |
| Slotgat | Ja |
| Soort verf | Polyurethaan |
| Stijl | Klassiek |
| Type verbindingsmateriaal | Lijm, Deuvels |
| Garantie | 12 jaar |
| Toleranties | 10 mm tolerantie marge |
| Garantie | 12 jaar |
| Keurmerk(en) | FSC® |