Omschrijving
De Cabana Dos deuren zijn de Traditionele ‘barn door’
met rustieke uitstraling door de prachtige selectie van het beste Amerikaans
Eiken fineer. Sterk, stabiel en stoer voor iedere familiewoning. De Cabana
Roble deuren lenen zich perfect voor een interieur met een landelijke stijl, maar
zijn ook juist heel trendy in combinatie met de huidige industriële trend. Alle
Cabana Roble binnendeuren zijn FSC gecertificeerd, voorzien van een KOMO
keurmerk en worden geleverd met 12 jaar garantie.
Opbouw
De Cabana Roble Dos is een moderne binnendeur met
verticale groeven aan de voorzijde en twee diagonale klampen aan de achterzijde.
Dankzij de opbouw met massief eiken randhout, hoogwaardige vezelplaat en een
HDF-toplaag is de deur sterk, stabiel en toch lichter dan massief MDF-deuren. De
toplaag is afgewerkt met select Amerikaans Eiken fineer, wat zorgt voor een
warme, natuurlijke uitstraling. Rondom is de deur voorzien van massief eiken,
waardoor deze tot 10 mm inkortbaar is aan alle zijde. Voor extra stabiliteit
bij hoge deuren (231,5 cm) wordt montage met 4 scharnieren aanbevolen. De deur
is standaard voorzien van slotgatboring voor een (FORZA) Cabana Roble
magneetslot met een extra hoge voorplaat.
Cabana Serie – bewerkingen en aflak
Beschikbare bewerkingen:
·
Voorraad deur op maat maken
·
Armschaven aan de sluitzijde
·
Infrezen scharnierinkrozingen
·
Infrezen tochtval dorpel
·
Infrezen schuifdeursysteem
·
Diverse boringen voor beslag
Beschikbare aflak
·
Transparant
Skylt lak
·
Transparant
Skylt lak Bruin
·
Transparant
Skylt lak Lichtgrijze
·
Transparant
Skylt lak Donkergrijze
·
Transparant
Skylt lak Zwart
Maatwerk
In de Cabana serie is er geen maatwerk mogelijk
Deurbeslag
Stoere in zwart uitgevoerde deurkrukken, grepen,
scharnieren en of schuifdeursystemen passen perfect bij de Cabana Roble deuren.
Kies bijvoorbeeld bij dubbele schuifdeuroplossing voor de combinatie met het V
schuifdeursysteem en de zwarte Aerina deurgrepen.
Cabana Serie
De Cabana Roble is een moderne variant op de traditionele
barn door, geïnspireerd op oude boerderijdeuren met klampen. Het gebruik van
rustiek Amerikaans Eiken fineer geeft de deur een warme, natuurlijke look en
maakt het een echte eyecatcher in elk interieur.
Dankzij de vezelplaatkern en massief eiken randhout is de
deur stabiel, lichter van gewicht en voordeliger dan massief eiken
alternatieven.
Verkrijgbaar als stompe deur in standaardmaten.
| Breedtes (alle varianten) | 78 cm tot 93 cm |
| Diktes (alle varianten) | 3,9 cm |
| Lengtes (alle varianten) | 201,5 cm tot 231,5 cm |
| Toleranties | 10 mm tolerantie marge |
| Verpakkingstype | krimpfolie, karton |
| Dichtheid/privacy | Hoog |
| Ruimte(s) | Woonkamer, Hal, Keuken, Slaapkamer, Badkamer, Toilet |
| Toepassing | Binnendeur, Taatsdeur, Schuifdeur, Draaideur |
| Merk | Austria Deuren |
| Serie | Cabana Roble |
| Kleur | Lichtbruin |
| Materiaal | Hout |
| Onderhoudsadvies | Direct afwerken om verkleuring te voorkomen. Bij voorkeur met Skylt Original onzichtbare blanke lak. |
| Opbouw | Deuroppervlak van HDF- en rustiek Eiken fineer. Kern: vezelplaat. |
| Slotgat | Ja |
| Stijl | Landelijk |
| Type verbindingsmateriaal | Lijm, Deuvels |
| Garantie | 12 jaar |
| Houtsoort | Eiken |
| Toleranties | 10 mm tolerantie marge |
| Garantie | 12 jaar |
| Keurmerk(en) | KOMO, FSC® |