Omschrijving
De IsoTherm Modern Garmisch is een eigentijdse voordeur met strak gefreesde horizontale lijnen en een moderne uitstraling. Dit model is perfect te combineren met de Austria Liniedør- of Freeslijn-binnendeuren, die dezelfde horizontale freeslijnen hebben. Dankzij de doordachte positionering van de horizontale lijnen kan een briefsleuf op een stijlvolle en naadloze manier in dit model worden geïntegreerd.
Opbouw
De IsoTherm Modern-serie is opgebouwd uit een massief Meranti FSC®-frame met een gepatenteerde T-Core isolatiekern aan de binnenzijde, wat zorgt voor uitstekende isolerende eigenschappen. Aan beide buitenzijden is het frame afgewerkt met Meranti FSC®-triplex, voorzien van een aluminium tussenlaag voor extra stabiliteit en een langdurig vormvaste constructie.
IsoTherm Modern-serie – bewerkingen en aflak
Beschikbare bewerkingen:
• Voorraaddeur op maat maken
• Armschaven aan de sluitzijde
• Infrezen scharnierkrozingen
• Infrezen tochtvaldorpel
• Infrezen weldorpel
• Infrezen meerpuntsluiting
Beschikbare aflak:
• Crème wit (RAL 9001)
• Zuiver wit (RAL 9010)
• Standgroen (LO.20.15)
• Gelders Blauw (U4.15.10)
• Antracietgrijs (RAL 7016)
• Gitzwart (RAL 9005)
Maatwerk
Maatwerk is niet mogelijk binnen de IsoTherm Modern-serie.
Deurbeslag
Kies voor uw IsoTherm Modern-deur een meerpuntsluiting in combinatie met het Veiligheids Europa-beslag, verkrijgbaar in zwart of RVS. Deze combinatie zorgt voor optimale veiligheid, een soepele bediening en een hoogwaardige afwerking.
IsoTherm Modern-serie
De IsoTherm Modern-serie staat bekend om zijn uitstekende isolatiewaarde en zeer hoge stabiliteit, die zelfs beter presteert dan traditionele massieve hardhouten voordeuren. Daarnaast biedt deze serie volop ontwerpvrijheid, waarbij u naar eigen voorkeur kunt kiezen uit strakke horizontale of verticale lijnen voor een moderne en tijdloze uitstraling.
| Breedtes (alle varianten) | 88 cm tot 93 cm |
| Diktes (alle varianten) | 4,0 cm |
| Lengtes (alle varianten) | 211,5 cm tot 231,5 cm |
| Dichtheid/privacy | Hoog |
| Ruimte(s) | Hal, Tuin |
| Toepassing | Buitendeur |
| Merk | Austria Deuren |
| Serie | Isotherm Modern |
| Briefsleuf mogelijk | Briefsleuf mogelijk |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw | T-Core constructie (isolatiekern) en Meranti triplex toplagen (voorzien van aluminium tussenlaag) buiten- en binnenzijde, randhout van massief Meranti FSC® |
| Slotgat | Nee |
| Stijl | Tijdloos |
| Garantie | 10 jaar |
| Houtsoort | Meranti |
| Garantie | 10 jaar |
| Keurmerk(en) | FSC® |