Omschrijving
De 60 minuten brandwerende vlakke boarddeur is de ideale, uit voorraad leverbare oplossing voor toepassingen waar 60 minuten brandwerendheid vereist of gewenst is. De stompe Austria Deuren 60 minuten brandwerende deur is getest volgens de norm NEN 6069 in een stalen inmetselkozijn.
Opbouw
De 60 minuten brandwerende deur is opgebouwd uit onbehandeld hardhouten randhout met opschuimende strips, een mineraalvezelvullingkern en een MDF-deuroppervlak. De deur is alleen 60 minuten brandwerend indien deze op de juiste wijze wordt afgehangen in een eveneens (minimaal) 60 minuten brandwerend kozijn. De stompe versie is voorzien van twee lagen zuiver witte grondverf (RAL 9010).
Bewerkingen
Door de opschuimende strips kan de brandwerende deur niet worden versmald of ingekort. Iedere afwijkende maat (103 tot en met 231,5 cm hoogte) is uiteraard als maatwerkdeur te bestellen.
Deurbeslag
Kies voor deze deur een 1200 mechanisch slot. Bijpassende deurkrukken zijn de Best Buy RVS-deurkrukken.
Serie Vlakke Binnendeuren
De vlakke boarddeur is een voordelige en doeltreffende oplossing voor verbouw of nieuwbouw en is verkrijgbaar in de onderstaande uitvoeringen:
| Breedtes (alle varianten) | 83 cm tot 93 cm |
| Diktes (alle varianten) | 3,9 cm |
| Lengtes (alle varianten) | 211,5 cm en 231,5 cm |
| Toleranties | 10 mm tolerantie marge |
| Verpakkingstype | krimpfolie, karton |
| Dichtheid/privacy | Hoog |
| Ruimte(s) | Woonkamer, Hal, Keuken, Slaapkamer |
| Toepassing | Binnendeur, Draaideur |
| Merk | Austria Deuren |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Onderhoudsadvies | Gegronde boarddeur, licht schuren en ontvetten alvorens af te lakken. Gegronde deuren zijn gevoelig voor vochtopname, lak de deuren daarom binnen 2 weken na ontvangst rondom af. |
| Opbouw | Onbehandeld fouvrij Grenen, 30 mm randhout. |
| Slotgat | Ja |
| Soort verf | Watergedragen grondverf |
| Stijl | Tijdloos |
| Type verbindingsmateriaal | Lijm |
| Garantie | 5 jaar |
| Toleranties | 10 mm tolerantie marge |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerk(en) | KOMO, FSC® |