Recht Smalslot – Mechanisch 35 Cilinderslot (1099.3)
Het Recht Smalslot – Mechanisch 35 Cilinderslot is een betrouwbare en duurzame oplossing voor binnendeuren, speciaal geschikt voor woon- en slaapkamers. Met een doornmaat van 35 mm biedt dit mechanische smalslot een stevige vergrendeling en een soepele werking, ideaal voor dagelijks gebruik.
Het slot is voorzien van een rechthoekige zwarte voorplaat en wordt geleverd exclusief cilinder, zodat je zelf de gewenste cilinder kunt toepassen. Dankzij de mechanische werking is het slot eenvoudig in gebruik en onderhoudsvriendelijk, waardoor het perfect geschikt is voor intensief dagelijks gebruik.
Kenmerken:
Geschikt voor:
Met het Recht Smalslot – Mechanisch 35 Cilinderslot kies je voor een combinatie van functionaliteit, duurzaamheid en een stijlvolle afwerking van je deur.
Geschikt voor beslag
Deze sloten kunnen alleen worden gebruikt in combinatie met het mini-rozetbeslag. Wordt er beslag met standaard rozetten toegepast, dan kan dit ervoor zorgen dat het beslag bij het sluiten van de deur tegen de kozijnstijl stoot.
Serie
In deze serie zijn zowel magnetische als mechanische sloten verkrijgbaar, die allemaal zijn voorzien van een rechthoekige zwarte voorplaat.
De serie omvat de volgende uitvoeringen:
Zo is er voor iedere deur en toepassing een passende oplossing beschikbaar.
| Breedte | 90 mm |
| Dikte | 25 mm |
| Hoogte/Lengte | 260 mm |
| Verpakt per | stuk |
| Toepassing | Binnendeur |
| Artikelnummer | 024381 |
| EAN Code | 8712981750226 |
| Merk | Forza |
| Korte omschrijving | Smal mechanisch cilinderslot (model 1149B.3) tbv Nero Legno stomp [zwart] |
| Bewerkingen | NVT |
| Stijl | Tijdloos |
| Uitvoering | Stomp |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerk(en) | CE, Niet van toepassing |
| Doornmaat | 35 |
| Type Slot | Smalslot |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerk(en) | CE, Niet van toepassing |