Omschrijving
Het model Bright is een glasdeur met blank of mat glas zonder glaslatten, met een symmetrische afwerking aan beide zijden. Alle deuren zijn FSC-gecertificeerd, KOMO-gekeurd en worden geleverd met 12 jaar garantie.
Opbouw
De Sense-serie deuren hebben stijlen en dorpels met een HDF-toplaag voor een strakke lakafwerking. Ze zijn gemaakt van vezelplaat, hout en HDF, met massieve MDF-panelen.
De stompe deur is rondom 10 mm per zijde inkortbaar; de opdekdeur alleen aan de onderzijde. Beide varianten zijn voorzien van slotgat- en voorplaatboring voor een standaard FORZA 1200-slot en worden wit (RAL 9010) voorgelakt geleverd.
Sense-serie – bewerkingen en afwerking
Beschikbare bewerkingen:
• Voorraaddeur op maat
• Armschaven aan de sluitzijde
• Infrezen scharnierinkrozingen
• Infrezen tochtvaldorpel
• Infrezen schuifdeursysteem
• Diverse boringen voor beslag
Beschikbare aflakkleuren paneeldeuren:
• Crème wit (RAL 9001)
• Zuiverwit (RAL 9010)
• Verkeerswit (RAL 9016)
• Strandzand (NCS S2002-Y20R)
• Olijfgrijs (RAL 7002)
• Antraciet (RAL 7016)
• Ombergrijs (RAL 7022)
• Gitzwart (RAL 9005)
• Champagnebrons (NCS S6010-Y10R)
Beschikbare aflakkleuren glasdeuren:
• Crème wit (RAL 9001)
• Zuiverwit (RAL 9010)
• Verkeerswit (RAL 9016)
• Strandzand (NCS S2002-Y20R)
Maatwerk
Sense-deuren zijn als maatwerk te bestellen in stomp of opdek, in alle maten. De levertijd is circa 4 weken. Standaard worden ze wit of zwart gegrond geleverd; wij kunnen deze naderhand aflakken in de gewenste kleur.
Deurbeslag
Kies bij de Sense-deuren voor witte, RVS of zwarte scharnieren (kogellager-, bladpaumelle- of blinde scharnieren) en voor een FORZA-magneetslot. In een modern interieur staat het deurbeslag, zoals het Best Buy-beslag, erg mooi op de Sense-serie.
Serie Sense
Bent u op zoek naar een deurenlijn met een moderne uitstraling, gekenmerkt door heldere vormen en strakke lijnen? Heeft u een voorkeur voor deuren met glas zonder zichtbare glaslatten, of juist voor een dichte, strakke deur? Dan is onze Sense-serie moderne binnendeuren zeker een aanrader.
| Breedtes (alle varianten) | 78 cm tot 93 cm |
| Diktes (alle varianten) | 3,9 cm |
| Lengtes (alle varianten) | 201,5 cm tot 231,5 cm |
| Toleranties | 10 mm tolerantie marge |
| Verpakkingstype | krimpfolie, karton |
| Dichtheid/privacy | Laag |
| Ruimte(s) | Woonkamer, Hal, Keuken, Slaapkamer |
| Toepassing | Binnendeur, Taatsdeur, Schuifdeur, Draaideur |
| Merk | Austria Deuren |
| Serie | Sense |
| Kleur | Wit |
| Onderhoudsadvies | Hoogwaardige voorlak licht schuren en ontvetten alvorens af te lakken. Gegronde deuren zijn gevoelig voor vochtopname, lak de deuren daarom binnen 2 weken na ontvangst rondom af. |
| Opbouw | Deuroppervlak van HDF. Stijlen en dorpels zijn van vezelplaat. De stijlen van de Bright binnendeur zijn 13 cm breed en de dorpels zijn 13 cm breed. De panelen (MDF) zijn 6 mm dik. |
| Slotgat | Ja |
| Soort verf | Polyurethaan |
| Stijl | Modern |
| Type verbindingsmateriaal | Lijm, Deuvels |
| Garantie | 12 jaar |
| Toleranties | 10 mm tolerantie marge |
| Garantie | 12 jaar |
| Keurmerk(en) | KOMO, FSC® |