The store will not work correctly when cookies are disabled.
Rozetten
Cornelius sleutelrozet
- Rond afgewerkt sleutelrozet
- Slank rozet design
- Mat nikkel finish
Levertermijn 3 tot 8 werkdagen
Rozetten - Cornelius sleutelrozet
De Cornelius sleutelrozet is een mat nikkel afgewerkt rond rozet. Gemaakt van ijzerwaren. Het formaat is Ø 52mm. Verpakt en geleverd per paar
Afmetingen
Afmetingen | Breedte | 55 mm |
| Dikte | 35 mm |
| Hoogte/Lengte | 1750 mm |
Bestel & Levering
Bestel & Levering | Aantal stuks per set | 2 |
| Gewicht per verpakking | 0.25 kg |
| Verpakt per | set |
Gebruik
Gebruik | Toepassing | Binnendeur |
Algemeen
Algemeen | Artikelnummer | 023154 |
| EAN Code | 8717852133313 |
| Merk | Forza |
| Korte omschrijving | Sleutelrozet paar TL 0302 rond ø52x10mm [mat nikkel] (Cornelius) >> |
| Serie | Luxe |
Kenmerken
Kenmerken | Product inclusief | Voorzien van twee stuks sleutelrozetten |
| Stijl | Industrieel, Modern, Tijdloos |
| Draairichting | Links en rechts |
| Finish | Mat Nikkel |
| Kleur | Nikkel |
| Materiaal | Metaal |
Kwaliteit & Certificering
Kwaliteit & Certificering | Garantie | 2 jaar |
| Keurmerk(en) | CE |
Algemeen
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerk(en) | CE |
Bijpassende toebehoren per categorie