Omschrijving
De Roble Legno Plano is een vlakke Amerikaans blank eiken deur die perfect te combineren is met de Gavi glasdeur en ook mooi staat bij een eiken (visgraat) parketvloer of laminaatvloer. De Roble Legno Plano is een foutvrije, vlakke blank eiken deur, geschikt voor slaapkamers, toiletten en eventueel de meterkast. Alle Roble Legno binnendeuren zijn FSC-gecertificeerd, voorzien van een KOMO-keurmerk en worden geleverd met 12 jaar garantie.
Opbouw
De deur heeft een kern van vezelplaat met een HDF-oppervlak en een toplaag van foutloos Amerikaans blank eiken. De deur heeft een dikte van 39 mm en wordt onbehandeld geleverd; direct lakken wordt aangeraden, bij voorkeur met Skylt Original transparante blanke lak. De deur is voorzien van een extra hoog Forza® 50 recht slot- en voorplaatboring en is aan alle zijden tot 10 mm inkortbaar.
Roble Legno – bewerkingen en aflak
Beschikbare bewerkingen
• Voorraaddeur op maat zagen
• Armschaven aan de sluitzijde
• Infrezen scharnierinkrozingen
• Infrezen tochtvaldorpel
• Infrezen schuifdeursysteem
• Diverse boringen voor beslag
Beschikbare transparante Skylt lak aflak
• Transparant Skylt lak
• Transparant Skylt lak bruin
• Transparant Skylt lak lichtgrijs
• Transparant Skylt lak donkergrijs
• Transparant Skylt lak zwart
Maatwerk
Roble Legno deuren zijn als maatwerk te bestellen in stomp of opdek, in alle maten, als paneel- of glasdeur met blank, mat of Tinto glas. De levertijd bedraagt circa 4 werkweken. Standaard worden de deuren geleverd met onbehandeld eiken; wij kunnen deze naderhand aflakken met matte Skylt Original transparante blanke lak.
Deurbeslag
Bij de industriële uitstraling van de Roble Legno deuren combineert het minibeslag uit de Ibiza-serie zeer goed. Voor de deuren gebruik je het FORZA 1200 slot, magnetisch of mechanisch; bij toepassing in een stalen kozijn wordt de mechanische variant aanbevolen. Kies bij de Roble Legno binnendeuren voor RVS- of zwarte FORZA-scharnieren (kogellager-, bladpaumelle- of blinde Swing VS-25 scharnieren).
Serie Roble Legno
Op zoek naar de nieuwste trend in binnendeuren voor een interieur met blank eiken? Dan is de Roble Legno serie een uitstekende keuze. Met de combinatie van een industriële blank eiken glasdeur voor de woonkamer en vlakke blank eiken deuren voor alle andere kamers is je interieur in één keer volledig gepimpt.
| Breedtes (alle varianten) | 78 cm tot 93 cm |
| Diktes (alle varianten) | 3,9 cm |
| Lengtes (alle varianten) | 201,5 cm tot 231,5 cm |
| Verpakkingstype | krimpfolie, karton |
| Dichtheid/privacy | Hoog |
| Ruimte(s) | Woonkamer, Hal, Keuken, Slaapkamer, Badkamer, Toilet |
| Toepassing | Binnendeur, Taatsdeur, Schuifdeur, Draaideur |
| Merk | Austria Deuren |
| Serie | Roble legno |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw | Kern van vezelplaat met oppervlak van HDF en toplaag van foutvrij Amerikaans blank eiken. |
| Slotgat | Ja |
| Stijl | Industrieel |
| Type verbindingsmateriaal | Lijm |
| Garantie | 12 jaar |
| Garantie | 12 jaar |
| Keurmerk(en) | KOMO, FSC® |