Omschrijving
Deze Renov8 Nero-architraaf XXL-set is geschikt voor deuren tot 270 cm hoog en 135 cm breed. Deze set kan worden toegepast op de 70 mm- en de 100 mm-brede kozijnen en vervangt de architraaf die standaard wordt meegeleverd. Door het gebruik van deze architraaf is de 70 mm-stijl toepasbaar op wanden tussen 90 en 113 mm en de 100 mm-stijl toepasbaar op wanden tussen 120 en 143 mm.
Opbouw Renov8 Nero-kozijnen
Dit wandomvattende kozijn heeft een smalle omlijsting van foutloos verlijmd grenen, met ingelijmde MDF-strips op de zichtzijden voor een extra gladde verfafwerking. Het kozijn is geschikt voor zowel renovatie als nieuwbouw en is toepasbaar voor stompe deuren. Het is afgelakt in gitzwart (RAL 9005) en wordt geleverd in losse componenten, waardoor het in vrijwel elke gewenste deurbreedte kan worden samengesteld en alleen nog gemonteerd hoeft te worden.
Renov8-kozijnen – eenvoudig zelf samenstellen
Stel je Renov8-kozijn eenvoudig samen met losse pakketten. In de meeste situaties heb je pak A, pak B en pak D nodig.
Welke pakketten heb jij nodig?
Vergeet de montageset niet
De montageset (pak D) is nodig om je Renov8-kozijn snel en eenvoudig te installeren.
Overzicht Renov8-pakketten
Renov8-kozijnenserie
Renov8-kozijnen zijn ideaal voor het vervangen van stalen opdekkozijnen zonder hak- en breekwerk. Ze bestaan uit losse componenten, waardoor ze vrijwel altijd volledig op de gewenste breedte en hoogte kunnen worden besteld. Daarnaast zijn de kozijnen al afgelakt en hoeven ze na levering alleen nog eenvoudig gemonteerd te worden.
| Breedte | 53 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Hoogte/Lengte | 2315 mm |
| Gewicht per verpakking | 1 kg |
| Verpakt per | stuk |
| Toepassing | Binnendeur |
| Artikelnummer | 022921 |
| EAN Code | 8717852129620 |
| Merk | Austria Deuren |
| Korte omschrijving | FSC architraaf "RenoV8 Nero" XXL set wanddikte max. 145mm [zwart] |
| Serie | Renov8 Nero |
| Kleur (RAL) | RAL 9005 |
| Oppervlaktebehandeling | Voorgelakt |
| Soort verf | Hoogwaardig zwart (RAL 9005) |
| Uitvoering | Stomp |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Garantie | 10 jaar |
| Keurmerk(en) | FSC® |
| Houtsoort | Grenen |
| Garantie | 10 jaar |
| Keurmerk(en) | FSC® |