Omschrijving
De Nero Legno Chiari is een zwarte industriële deur met vier glasvlakken van blank glas, die perfect te combineren is met de Desio deur, bestaande uit vier verdiepte panelen. Alle Nero Legno binnendeuren zijn FSC-gecertificeerd, voorzien van een KOMO-keurmerk en worden geleverd met 12 jaar garantie.
Opbouw
De Nero Legno glasdeuren zijn opgebouwd uit massief houten stijlen en dorpels met een HDF-toplaag en hebben een dikte van 39 mm. Voorraadmaten zijn fabrieksmatig voorgelakt in zwart (RAL 9005) en voorzien van blank of getint (“Tinto”) 6 mm veiligheidsglas, dat zonder glaslatten in de stijlen en dorpels is opgesloten. De glasroedes zijn 30 mm breed.
De deur is voorbereid voor een Forza® 35 smalslot (recht bij stompe deuren of afgerond bij opdekdeuren). Opdekdeuren zijn standaard voorzien van een krukgatboring voor mini-rozet deurkrukken; stompe deuren hebben dit niet. Stompe deuren zijn tot 5 mm per zijde inkortbaar en opdekdeuren tot 5 mm aan de onderzijde.
Nero Legno serie – bewerkingen en aflak
Beschikbare bewerkingen
• Voorraad deur op maat maken
• Armschaven aan de sluitzijde
• Infrezen scharnierinkrozingen
• Infrezen tochtvaldorpel
• Infrezen schuifdeursysteem
• Diverse boringen voor beslag
Beschikbare aflakkleuren paneeldeuren
• Crèmewit (RAL 9001)
• Zuiverwit (RAL 9010)
• Verkeerswit (RAL 9016)
• Strandzand (NCS S 2002-Y20R)
• Olijfgrijs (RAL 7002)
• Antraciet (RAL 7016)
• Ombergrijs (RAL 7022)
• Gitzwart (RAL 9005)
• Champagne (NCS S 6010-Y10R)
Beschikbare aflakkleuren glasdeuren
• Olijfgrijs (RAL 7002)
• Antraciet (RAL 7016)
• Ombergrijs (RAL 7022)
• Gitzwart (RAL 9005)
• Champagne (NCS S 6010-Y10R)
Maatwerk
Nero Legno deuren zijn als maatwerk te bestellen in stomp of opdek, in alle maten, als paneel- of glasdeur met blank, mat of Tinto glas. De levertijd bedraagt circa 4 werkweken. Standaard worden de deuren wit of zwart gegrond geleverd; wij kunnen deze naderhand aflakken in de gewenste kleur.
Deurbeslag
Deurkrukken met mini-rozet zijn speciaal ontworpen voor industriële deuren met smalle stijlen, omdat standaard rozetten te breed zijn en tegen de kozijnstijl kunnen aanlopen. Bij de industriële uitstraling van de Nero Legno deuren combineert het minibeslag uit de Ibiza-serie zeer goed. Voor de deuren gebruik je het FORZA smalslot, magnetisch of mechanisch; bij toepassing in een stalen kozijn wordt de mechanische variant aanbevolen. Kies bij de Nero Legno binnendeuren voor RVS- of zwarte FORZA-scharnieren (kogellager-, bladpaumelle- of blinde Swing VS-25 scharnieren).
Serie Nero Legno
De Nero Legno deur is de eerste industriële houten binnendeur die werd geïntroduceerd als alternatief voor de stalen industriële deur, tegen een fractie van de prijs. Sindsdien is de Nero Legno continu verbeterd en biedt deze uitsluitend voordelen dankzij de ongekende lakafwerking en de smallere roedes. De Nero Legno is uit voorraad leverbaar in een grote verscheidenheid aan glas- en paneeldeuren.
| Breedtes (alle varianten) | 78 cm tot 93 cm |
| Diktes (alle varianten) | 3,9 cm |
| Lengtes (alle varianten) | 201,5 cm tot 231,5 cm |
| Toleranties | 10 mm tolerantie marge |
| Verpakkingstype | krimpfolie, karton |
| Dichtheid/privacy | Laag |
| Ruimte(s) | Woonkamer, Hal, Keuken, Slaapkamer |
| Toepassing | Binnendeur, Taatsdeur, Schuifdeur, Draaideur |
| Merk | Austria Deuren |
| Serie | Nero Legno |
| Kleur | Zwart |
| Onderhoudsadvies | Hoogwaardige voorlak licht schuren en ontvetten alvorens af te lakken. Gegronde deuren zijn gevoelig voor vochtopname, lak de deuren daarom binnen 2 weken na ontvangst rondom af. |
| Opbouw | Deuroppervlak van HDF. Stijlen en dorpels: massief hout. |
| Slotgat | Ja |
| Soort verf | Polyurethaan |
| Stijl | Industrieel |
| Type verbindingsmateriaal | Lijm, Deuvels |
| Garantie | 12 jaar |
| Toleranties | 10 mm tolerantie marge |
| Garantie | 12 jaar |
| Keurmerk(en) | KOMO, FSC® |