The store will not work correctly when cookies are disabled.
Glas
Satijn vlakglas | Voor Perpignan/Barneveld | Deurafmeting: 93x201.5/211.5cm
- voor de Barneveld en Perpignan deur.
- Deurafmeting: 93 cm breed en 201,5 of 211,5 cm hoog.
- Glasdikte 4 mm
Levertermijn 3 tot 8 werkdagen
Glas - Satijn vlakglas | Voor Perpignan/Barneveld | Deurafmeting: 93x201.5/211.5cm
Satijn vlak glas voor de Barneveld en Perpignan deur. Deurafmeting: 93 cm breed en 201,5 of 211,5 cm hoog.
Afmetingen
Afmetingen | Breedte | 410 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Hoogte/Lengte | 750 mm |
Bestel & Levering
Bestel & Levering | Gewicht per verpakking | 9 kg |
| Verpakt per | set |
Algemeen
Algemeen | Artikelnummer | 020467 |
| EAN Code | 8717852083922 |
| Geschikt voor deuren | Perpignan/Barneveld |
| Merk | Austria Deuren |
| Korte omschrijving | Satijn vlak glas tbv Barneveld/Perpignan 93x201,5/211,5cm |
Kenmerken
Kenmerken | Materiaal | Glas |
| Stijl | Tijdloos |
| Glasopties | n.v.t. |
KWALITEIT
Bijpassende toebehoren per categorie