The store will not work correctly when cookies are disabled.
Glas
Satijn vlakglas | Voor Detroit | Deurafmeting: 73x201.5cm
- voor de Detroit deur.
- Deurafmeting: 73 cm breed en 201,5 cm hoog.
- Glasdikte 4 mm
Levertermijn 3 tot 8 werkdagen
Glas - Satijn vlakglas | Voor Detroit | Deurafmeting: 73x201.5cm
Satijn vlak glas voor de Detroit deur. Deurafmeting: 73 cm breed en 201,5 cm hoog.
Afmetingen
Afmetingen | Afmeting Product | 4x28x40.5cm |
| Breedte | 280 mm |
| Dikte | 40 mm |
| Hoogte/Lengte | 405 mm |
Bestel & Levering
Bestel & Levering | Gewicht per verpakking | 3 kg |
| Verpakt per | set |
Algemeen
Algemeen | Artikelnummer | 020309 |
| EAN Code | 8717852091668 |
| Geschikt voor deuren | Detroit |
| Merk | Austria Deuren |
| Modelnaam | Detroit |
| Korte omschrijving | Satijn vlak glas tbv Detroit 73x201,5cm |
Kenmerken
Kenmerken | Materiaal | Glas |
| Stijl | Tijdloos |
| Glasopties | n.v.t. |
KWALITEIT
Bijpassende toebehoren per categorie