The store will not work correctly when cookies are disabled.
Glas
Satijn facetglas | Voor Marseille/Montfoort | Deurafmeting: 83x201.5/211.5cm
- voor de Marseille en Montfoort deur.
- Deurafmeting: 83 cm breed en 201,5 of 211,5 cm hoog.
- Glasdikte 6 mm, teruggeslepen tot 4 mm. Facetbreedte 30 mm.
Levertermijn 3 tot 8 werkdagen
Glas - Satijn facetglas | Voor Marseille/Montfoort | Deurafmeting: 83x201.5/211.5cm
Satijn facet glas voor de Marseille en Montfoort deur. Deurafmeting: 83 cm breed en 201,5 of 211,5 cm hoog.
Afmetingen
Afmetingen | Breedte | 330 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Hoogte/Lengte | 420 mm |
Bestel & Levering
Bestel & Levering | Gewicht per verpakking | 9 kg |
| Verpakt per | set |
Algemeen
Algemeen | Artikelnummer | 019884 |
| EAN Code | 8717852059996 |
| Geschikt voor deuren | Marseille/Montfoort |
| Merk | Austria Deuren |
| Korte omschrijving | Satijn facet glas tbv Marseille/Montfoort 83x201,5/211,5cm > |
Kenmerken
Kenmerken | Materiaal | Glas |
| Stijl | Tijdloos |
| Glasopties | n.v.t. |
KWALITEIT
Bijpassende toebehoren per categorie