The store will not work correctly when cookies are disabled.
Glas
Isolatieglas Mat | Voor Rijnsburg | Deurafmeting: 93x231.5cm
- voor de Rijnsburg deur.
- Deurafmeting: 93 cm breed en 231,5 cm hoog.
- Glasdikte 18 mm
Levertermijn 3 tot 8 werkdagen
Glas - Isolatieglas Mat | Voor Rijnsburg | Deurafmeting: 93x231.5cm
Mat isolatieglas voor de Rijnsburg deur. Deurafmeting: 93 cm breed en 231,5 cm hoog.
Afmetingen
Afmetingen | Breedte | 280 mm |
| Dikte | 60 mm |
| Hoogte/Lengte | 1225 mm |
Bestel & Levering
Bestel & Levering | Gewicht per verpakking | 12 kg |
| Verpakt per | stuk |
Algemeen
Algemeen | Artikelnummer | 021009 |
| EAN Code | 8717852145712 |
| Geschikt voor deuren | Rijnsburg |
| Merk | Austria Deuren |
| Korte omschrijving | Mat isolatieglas tbv Rijnsburg 93x231,5cm > |
Kenmerken
Kenmerken | Materiaal | Glas |
| Stijl | Tijdloos |
| Glasopties | n.v.t. |
KWALITEIT
Bijpassende toebehoren per categorie