The store will not work correctly when cookies are disabled.
Glas
Isolatieglas Blank | Voor Harlingen, Zaltbommel, Zierikzee, Zundert | Deurafmeting: 93x211.5cm
- voor de Zierikzee, Zundert, Harlingen en Zaltbommel deur.
- Deurafmeting: 93 cm breed en 211,5 cm hoog.
- Glasdikte 18 mm
Levertermijn 3 tot 8 werkdagen
Glas - Isolatieglas Blank | Voor Harlingen, Zaltbommel, Zierikzee, Zundert | Deurafmeting: 93x211.5cm
Blank isolatieglas voor de Zier, Zun, Harl en Zaltb deur. Deurafmeting: 93 cm breed en 211,5 cm hoog.
Afmetingen
Afmetingen | Breedte | 435 mm |
| Dikte | 40 mm |
| Hoogte/Lengte | 840 mm |
Bestel & Levering
Bestel & Levering | Gewicht per verpakking | 12 kg |
| Verpakt per | stuk |
Algemeen
Algemeen | Artikelnummer | 020999 |
| EAN Code | 8717852154882 |
| Geschikt voor deuren | Harlingen, Zaltbommel, Zierikzee, Zundert |
| Merk | Austria Deuren |
| Korte omschrijving | Blank isolatieglas tbv Zier/Zun/Harl/Zaltb 93x211,5cm |
Kenmerken
Kenmerken | Materiaal | Glas |
| Stijl | Tijdloos |
KWALITEIT
Bijpassende toebehoren per categorie