The store will not work correctly when cookies are disabled.
Glas
Isolatieglas Blank | Voor Balkondeuren 1466 | Deurafmeting: 73x201.5cm
- voor de balkondeur 1466.
- Deurafmeting: 73 cm breed en 201,5 cm hoog.
- Glasdikte 18 mm
Levertermijn 3 tot 8 werkdagen
Glas - Isolatieglas Blank | Voor Balkondeuren 1466 | Deurafmeting: 73x201.5cm
Isolatieglas voor balkondeur 1466. Deurafmeting: 73 cm breed en 201,5 cm hoog.
Afmetingen
Afmetingen | Afmeting Product | 4x49x125.5cm |
| Breedte | 490 mm |
| Dikte | 40 mm |
| Hoogte/Lengte | 1255 mm |
Bestel & Levering
Bestel & Levering | Gewicht per verpakking | 30 kg |
| Verpakt per | stuk |
Algemeen
Algemeen | Artikelnummer | 020851 |
| EAN Code | 8717852045586 |
| Geschikt voor deuren | Balkondeuren 1466 |
| Merk | Austria Deuren |
| Korte omschrijving | Isolatieglas tbv balkondeur 1466 73x201,5cm |
Kenmerken
Kenmerken | Materiaal | Glas |
| Stijl | Tijdloos |
| Glasopties | n.v.t. |
KWALITEIT
Bijpassende toebehoren per categorie