The store will not work correctly when cookies are disabled.
Glas
Glas in lood | Voor Rouen | Deurafmeting: 83x231.5cm
Levertermijn 3 tot 8 werkdagen
Glas - Glas in lood | Voor Rouen | Deurafmeting: 83x231.5cm
020706 | Glas in Lood | Voor Rouen
Afmetingen
Afmetingen | Afmeting Product | 6x32x159cm |
| Breedte | 320 mm |
| Dikte | 60 mm |
| Hoogte/Lengte | 1590 mm |
Bestel & Levering
Bestel & Levering | Verpakt per | set |
Algemeen
Algemeen | Artikelnummer | 020706 |
| EAN Code | 8717852074159 |
| Geschikt voor deuren | Rouen |
| Merk | Austria Deuren |
| Korte omschrijving | Glas in lood Verona tbv Rouen 83x231,5cm > |
Kenmerken
Kenmerken | Materiaal | Glas |
| Glasopties | n.v.t. |
KWALITEIT
Bijpassende toebehoren per categorie