The store will not work correctly when cookies are disabled.
Glas
Glas in lood Udine | Voor Aerdenhout, Veere | Deurafmeting: 88x211.5cm
- voor de Veere en Aerdenhout deur.
- Deurafmeting: 88 cm breed en 211,5 cm hoog.
- Glasdikte 7 mm
Levertermijn 3 tot 8 werkdagen
Glas - Glas in lood Udine | Voor Aerdenhout, Veere | Deurafmeting: 88x211.5cm
Glas in lood Udine voor de Veere en Aerdenh deur. Deurafmeting: 88 cm breed en 211,5 cm hoog.
Afmetingen
Afmetingen | Breedte | 310 mm |
| Dikte | 60 mm |
| Hoogte/Lengte | 1200 mm |
Bestel & Levering
Bestel & Levering | Gewicht per verpakking | 9 kg |
| Verpakt per | set |
GEBRUIK
GEBRUIK | Toepassing | Binnendeur |
Algemeen
Algemeen | Artikelnummer | 020597 |
| EAN Code | 8717852073350 |
| Geschikt voor deuren | Aerdenhout, Veere |
| Merk | Austria Deuren |
| Korte omschrijving | Glas in lood Udine tbv Veere/Aerdenhout 88x211,5cm |
Kenmerken
Kenmerken | Kleur | NVT |
| Materiaal | Glas |
| Stijl | Tijdloos, Klassiek |
| Glasopties | n.v.t. |
KWALITEIT
Bijpassende toebehoren per categorie