The store will not work correctly when cookies are disabled.
Glas
Glas in lood Bari | Voor Doorn, Laren | Deurafmeting: 93x231.5cm
- voor de Laren en Doorn deur.
- Deurafmeting: 93 cm breed en 231,5 cm hoog.
- Glasdikte 7 mm
Levertermijn 3 tot 8 werkdagen
Glas - Glas in lood Bari | Voor Doorn, Laren | Deurafmeting: 93x231.5cm
Glas in lood Bari voor de Laren en Doorn deur. Deurafmeting: 93 cm breed en 231,5 cm hoog.
Afmetingen
Afmetingen | Breedte | 465 mm |
| Dikte | 40 mm |
| Hoogte/Lengte | 750 mm |
Bestel & Levering
Bestel & Levering | Gewicht per verpakking | 9 kg |
| Verpakt per | set |
Algemeen
Algemeen | Artikelnummer | 020816 |
| EAN Code | 8717852083717 |
| Geschikt voor deuren | Doorn, Laren |
| Merk | Austria Deuren |
| Korte omschrijving | Glas in lood Bari tbv Laren/Doorn 93x231,5cm |
Kenmerken
Kenmerken | Materiaal | Glas |
| Stijl | Tijdloos, Klassiek |
| Glasopties | n.v.t. |
KWALITEIT
Bijpassende toebehoren per categorie