The store will not work correctly when cookies are disabled.
Glas
Blank facetglas | Voor Marseille/Montfoort | Deurafmeting: 78x231.5cm
- voor de Marseille en Montfoort deur.
- Deurafmeting: 78 cm breed en 231,5 cm hoog.
- Glasdikte 5 mm, teruggeslepen tot 3,5 mm. Facetbreedte 30 mm.
Levertermijn 3 tot 8 werkdagen
Glas - Blank facetglas | Voor Marseille/Montfoort | Deurafmeting: 78x231.5cm
Blank facet glas voor de Marseille en Montfoort deur. Deurafmeting: 78 cm breed en 231,5 cm hoog.
Afmetingen
Afmetingen | Breedte | 310 mm |
| Dikte | 80 mm |
| Hoogte/Lengte | 510 mm |
Bestel & Levering
Bestel & Levering | Gewicht per verpakking | 12 kg |
| Verpakt per | set |
GEBRUIK
GEBRUIK | Toepassing | Binnendeur |
Algemeen
Algemeen | Artikelnummer | 019878 |
| EAN Code | 8717852059934 |
| Geschikt voor deuren | Marseille/Montfoort |
| Merk | Austria Deuren |
| Korte omschrijving | Blank facet glas tbv Marseille/Montfoort 78x231,5cm > |
Kenmerken
Kenmerken | Kleur | NVT |
| Materiaal | Glas |
| Stijl | Tijdloos |
| Glasopties | n.v.t. |
KWALITEIT
Bijpassende toebehoren per categorie