The store will not work correctly when cookies are disabled.
Glas
Blank facetglas | Voor Jersey | Deurafmeting: 83x211.5cm
- voor de Jersey deur.
- Deurafmeting: 83 cm breed en 211,5 cm hoog.
- Glasdikte 5 mm, teruggeslepen tot 3,5 mm. Facetbreedte 30 mm.
Levertermijn 3 tot 8 werkdagen
Glas - Blank facetglas | Voor Jersey | Deurafmeting: 83x211.5cm
Blank facet glas voor de Jersey en Brady deur. Deurafmeting: 83 cm breed en 211,5 cm hoog.
Afmetingen
Afmetingen | Breedte | 430 mm |
| Dikte | 45 mm |
| Hoogte/Lengte | 630 mm |
Bestel & Levering
Bestel & Levering | Gewicht per verpakking | 3 kg |
| Verpakt per | set |
GEBRUIK
GEBRUIK | Toepassing | Binnendeur |
Algemeen
Algemeen | Artikelnummer | 020183 |
| EAN Code | 8717852064297 |
| Geschikt voor deuren | Jersey |
| Merk | Austria Deuren |
| Korte omschrijving | Blank facet glas tbv Jersey/Brady 83x211,5cm > |
Kenmerken
Kenmerken | Kleur | NVT |
| Materiaal | Glas |
| Stijl | Tijdloos |
| Glasopties | n.v.t. |
KWALITEIT
Bijpassende toebehoren per categorie