The store will not work correctly when cookies are disabled.
Dutch Line
028766 | | | | | | | | 4 x 78 x 231.5cm
Levertermijn 3 tot 8 werkdagen
Afmetingen
Afmetingen | Breedte | 780 mm |
| Dikte | 40 mm |
| Hoogte/Lengte | 2315 mm |
Bestel & Levering
Bestel & Levering | Verpakt per | stuk |
Algemeen
Algemeen | Artikelnummer | 028766 |
| Merk | Austria Deuren |
| Korte omschrijving | FSC maatwerkdeur "Dutchline" Montfoort/Marseille 78x231,5cm stomp [wit gegrond] |
| Serie | Classic White |
Kenmerken
Kenmerken | Bewerkingen | Standaard gegrond, 1200 slot- en voorplaatboring |
| Draairichting | Links en rechts |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Slotgat | Ja |
| Glasopties | Los bijbestellen |
| Uitvoering | Stomp |
Kwaliteit & Certificaten
Kwaliteit & Certificaten | Duurzaamheidsklasse | 4 |
| Keurmerk(en) | FSC® |
Houtinformatie
Houtinformatie | Houtsoort | Grenen |
Bijpassende toebehoren per categorie