Omschrijving
De DKC Boarddeur Honingraat met kozijn wordt kant-en-klaar geleverd en is direct klaar voor toepassing. Deze DKC is FSC-gecertificeerd en wordt geleverd met 5 jaar garantie.
Opbouw
Het kozijn is gemaakt van foutvrij grenenhout en heeft een doorlopende bovendorpel. De deur is voorzien van 76 x 76 mm RVS-bladpaumellescharnieren, een sluitplaat en slotgat- en voorplaatboringen voor een standaard (1200) loopslot. De deur heeft een dikte van 39 mm en is beschikbaar in een stompe uitvoering. De voorraadmaten zijn wit voorbehandeld.
Bewerkingen
De DKC’s uit voorraad worden niet standaard geleverd met bewerkingen. Op aanvraag kunnen wij de DKC produceren en voorzien van een tochtvaldorpel en/of geluidwerende (tocht)rubbers voor extra tocht- en geluidswering. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze binnendienst.
Deurbeslag
De scharnieren zijn reeds gemonteerd. Kies bijpassende Forza-deurkrukken naar wens en een Forza 1200-slot.
Serie Binnendeuren Deur|Kozijn Combi
De vlakke deur-kozijncombinatie is de ideale keuze voor snelle montage bij verbouw of nieuwbouw. Deze is verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen:
| Breedtes (alle varianten) | 83 cm tot 93 cm |
| Diktes (alle varianten) | 3,9 cm |
| Lengtes (alle varianten) | 201,5 cm tot 231,5 cm |
| Verpakkingstype | krimpfolie, karton |
| Ruimte(s) | Woonkamer, Hal, Keuken, Slaapkamer |
| Toepassing | Binnendeur, Draaideur |
| Merk | Austria Deuren |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Onderhoudsadvies | Hoogwaardige voorlak licht schuren en ontvetten alvorens af te lakken. Gegronde deuren zijn gevoelig voor vochtopname, lak de deuren daarom binnen 2 weken na ontvangst rondom af. |
| Slotgat | Ja |
| Soort verf | Watergedragen grondverf |
| Stijl | Vlak |
| Type verbindingsmateriaal | Lijm, Deuvels |
| Duurzaamheidsklasse | 4 |
| Garantie | 5 jaar |
| Houtsoort | Grenen |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerk(en) | FSC® |