Omschrijving
De Austria kamerhoge binnendeur is een vlakke boarddeur die eenvoudig kan worden toegepast tot een plafondhoogte van 270 cm en vanaf de bovenzijde kan worden ingekort. Deze 39 mm dikke stompe deur is tweelaags wit gegrond en KOMO-gecertificeerd op productiekwaliteit en FSC-gecertificeerd op duurzame herkomst.
Opbouw
De deur is opgebouwd uit een honingraatvulling met een massieve grenen bovenzijde en een MDF-toplaag. Het verzwaarde naaldhouten randhout (30 mm) met dubbele kantlatten en een versteviging van 130 mm aan de bovenzijde zorgt voor extra stabiliteit. De stompe deur is 39 mm dik en tweelaags wit (RAL 9010) gegrond; aflakken is vereist voor behoud van de garantie. De deur is voorzien van een Forza® 1200 slot- en voorplaatboring en is inkortbaar tot maximaal 100 mm aan de bovenzijde en 10 mm aan de overige zijden.
Kamerhoog-serie – bewerkingen en aflak
Beschikbare bewerkingen:
Beschikbare aflakkleuren paneeldeuren:
Beslag
De deur is voorzien van een FORZA 1200 slot- en voorplaatboring. Bijpassende deurkrukken voor de Piatto Blanco binnendeur zijn onder andere de FORZA Ibiza-deurkrukken. Kies bij de Piatto Blanco voor witte kogellagerscharnieren, bladpaumellescharnieren, Swing VS-25 verdekte scharnieren (in de hoogte in alle drie de gevallen minimaal vier scharnieren toepassen) of het Pivo-taatsscharnier.
Serie Vlakke Binnendeuren
De vlakke boarddeur is een voordelige en doeltreffende oplossing voor verbouw of nieuwbouw en is verkrijgbaar in de onderstaande uitvoeringen:
| Breedtes (alle varianten) | 73 cm tot 93 cm |
| Diktes (alle varianten) | 3,8 cm tot 3,9 cm |
| Lengtes (alle varianten) | 240 cm tot 270 cm |
| Toleranties | 10 mm tolerantie marge |
| Verpakkingstype | krimpfolie, karton |
| Dichtheid/privacy | Hoog |
| Ruimte(s) | Woonkamer, Hal, Keuken, Slaapkamer |
| Toepassing | Binnendeur, Taatsdeur, Schuifdeur, Draaideur |
| Merk | Austria Deuren |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Onderhoudsadvies | Gegronde boarddeur, licht schuren en ontvetten alvorens af te lakken. Gegronde deuren zijn gevoelig voor vochtopname, lak de deuren daarom binnen 2 weken na ontvangst rondom af. |
| Opbouw | Onbehandeld fouvrij Grenen, 30 mm randhout. |
| Slotgat | Ja |
| Soort verf | Watergedragen grondverf |
| Stijl | Tijdloos |
| Type verbindingsmateriaal | Lijm |
| Garantie | 5 jaar |
| Toleranties | 10 mm tolerantie marge |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerk(en) | KOMO, FSC® |